Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ciężkowicach

Szczęśliwej drogi już czas…

Piątek 23 czerwca 2023 r. to dzień od dawna wyczekiwany – zakończenie roku szkolnego i początek wakacji. W naszej szkole wszyscy uczniowie uzyskali promocję do następnej klasy, a 52 absolwentów otrzymało świadectwa ukończenia szkoły. Z tej okazji na sali gimnastycznej odbyła się uroczysta akademia, a potem nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród dla uczniów, którzy się wyróżnili – osiągnięciami w nauce, w sporcie czy działalnością na rzecz naszej placówki. Najlepszym Absolwentem okazał się Kacper Dziuban z kl. VIII a, którego lista osiągnięć była tak długa, że nie zmieściła się na świadectwie, zaś tytuł PRIMUS INTER PARES przypadł Magdalenie Dziuban z kl. VIII c. Wręczono też listy gratulacyjne i oficjalne  podziękowania Rodzicom uczniów klas ósmych za wyjątkowe zaangażowanie w działalność na rzecz szkoły.

Koniec roku szkolnego to też wyjątkowa okazja do wyrażenia wdzięczności osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do tego, że w naszej szkole było lepiej, ciekawiej, ładniej, skuteczniej.

W szczególny sposób dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie, za troskę i za wyrozumiałość. Bez Was, drodzy Rodzice, nie byłoby tylu sukcesów, tyle radości i satysfakcji, a niejedno przedsięwzięcie miałby znacznie skromniejszą oprawę.

Mottem tej ostatniej w tym roku szkolnym uroczystości były słowa piosenki R. Rynkowskiego: Szczęśliwej drogi już czas… Niech ta droga okaże się szczęśliwa dla naszych absolwentów, aby odnaleźli się w nowych szkołach i w nowej rzeczywistości, zachowując  w życzliwej pamięci lata dzieciństwa spędzonego w naszej szkole. Szczęśliwe niech będą też drogi, które przemierzać będziemy w czasie wakacyjnych wędrówek…

Niech nadchodzące wakacje będą dla wszystkich czasem spokojnego i bezpiecznego wypoczynku, okazją do nawiązania nowych znajomości i zdobywania nowych, pozytywnych doświadczeń, które z przyjemnością będzie można wspominać…we wrześniu.

 

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

 Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach

FOTO

 

23 czerwca 2023
Źródło grafiki: http://fatamorgana26.blogspot.com/

Skontaktuj się z nami

spciezkowice@ciezkowice.pl

tel. 14 6510040 

ul. Tysiąclecia 12

33-190 Ciężkowice

@ SP Ciężkowice Edytor WebWave CMS