Szkolna Dyskoteka z Samorządem
pod hasłem Zdrowy poczęstunek

W dniu 10 października odbyła się w naszej szkole dyskoteka, której współorganizatorem był Samorząd Uczniowski. Impreza przyciągnęła liczne grono uczniów, a jej przewodnim hasłem był Zdrowy poczęstunek. Głównym celem wydarzenia była nie tylko dobra zabawa, ale również promowanie zdrowego stylu życia, dlatego uczestnicy mogli skosztować owocowych przekąsek i świeżo pokrojonych warzyw.

Atmosfera podczas dyskoteki była pełna energii, a o odpowiednią jakość dźwięku zadbali Konrad Król oraz Marcel Wopiński, którzy profesjonalnie obsługiwali sprzęt nagłaśniający. Dzięki ich pracy muzyka porywała wszystkich do tańca. Koordynatorką zabaw i gier była Patrycja Bednarz, która zorganizowała liczne konkursy i atrakcje, co dodatkowo podgrzewało atmosferę.

Dyskoteka była nie tylko świetną okazją do integracji, ale również przypomnieniem, jak ważne jest dbanie o zdrowe nawyki!

Magdalena Gabor

15 października 2024