Szkolny Konkurs Pięknego Czytania w Języku Angielskim

W ramach obchodów Tygodnia Świadomości Dysleksji dnia 21 października w naszej szkole odbył się w Konkurs Pięknego Czytania w Języku Angielskim. Uczestnicy mieli za zadanie przeczytać fragment przygotowanego wcześniej tekstu o sławnym dyslektyku Einsteinie – uczniowie klas szóstych oraz bajki w języku angielskim – uczniowie klas ósmych. Klasy ósme reprezentowane były przez  23 uczestników, natomiast klasy szóste przez 7 uczniów.

Wyniki przestawiają się następująco:

Klasy szóste:

I miejsce – Piotr Choczyński

II miejsce – Aurelia Padoł

III miejsce ex aequo:  Weronika Zięba oraz Marcel Wopiński

Klasy ósme:

I miejsce: Magdalena Dziuban

II miejsce: Alan Bryndal

III miejsce: Patryk Gołębiowski

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów w nauce języka angielskiego!

Organizatorzy:

Aldona Król