Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ciężkowicach

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

Zgodnie z kalendarzem wydarzeń szkolnych w dniu 28 października 2019 r. rozegrany został Szkolny Turniej Tenisa Stołowego będący eliminacjami gminnych zawodów w ramach Igrzysk Dzieci. Do rywalizacji przystąpili uczniowie wyłonieni w turniejach klasowych.
W rozgrywkach chłopców na starcie stanęło 23 zawodników, którzy w systemie do dwóch przegranych rywalizowali o tytuł Mistrza Szkoły. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Dziodzio, za którym w końcowej klasyfikacji uplasowali się kolejno: Hubert Hołda, Jakub Choczyński i Kacper Dziuban.

W rywalizacji dziewcząt wzięło udział 12 uczennic, wśród których najlepszą okazała się Martyna Szarek.  Kolejne miejsca zajęły: Amelia Głód, Patrycja Olchawska i Martyna Wilga.