To już jesień…

Dnia 24 września klasy I-III wybrały się na terenową wycieczkę po okolicy, by obserwować zmiany zachodzące w przyrodzie i szukać rozpoczynającej panowanie Pani Jesieni.  Pogoda była co prawda typowo jesienna, trochę brakowało słońca, ale to nie przeszkodziło nam w doskonałej zabawie. Dzieci podziwiały kolorowe liście, zbierały kasztany, żołędzie i szyszki. Wszyscy mieli możliwość poćwiczenia na urządzeniach Siłowni pod chmurką, zabaw na huśtawkach i zjeżdżalniach znajdujących się na terenie TKKF-u. Rozegrany został mecz piłki nożnej i przeprowadzone zabawy ruchowe. Wszystkie uczestniczące klasy miały możliwość lepszego poznania się i zintegrowania. Rodzice zadbali o słodkie przekąski, owoce i napoje. W ten sportowo-rekreacyjny sposób dzieci powitały jesień. Jesienne skarby przyniosły do szkoły, by pięknie dekorowały kąciki przyrodnicze.

Foto                                                                                                                    Małgorzata Gaj

24 września 2019