Transmisja obrzędów Wielkiego Tygodnia

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,

w trosce o Państwa dobro duchowe przesyłam informację i prośbę KSM Ciężkowice i nas, Waszych Duszpasterzy o zapoznanie się z informacją umieszczoną na Facebooku i w miarę możliwości udostępnianie jej i subskrybowanie. Zależy nam, aby liturgia Triduum Paschalnego celebrowana w naszym Sanktuarium dotarła do jak największej ilości Parafian.
Zgodnie z dekretem wydanym przez Biskupa Andrzeja Jeża dotyczącym obrzędów Wielkiego Tygodnia, wielu z nas nie będzie mogło bezpośrednio uczestniczyć w uroczystej celebracji.
Dlatego też podobnie jak w minione niedziele chcielibyśmy umożliwić wszystkim parafianom włączenie się do wspólnej modlitwy poprzez transmisję internetową.
Jednak do tego potrzebujemy WASZEJ POMOCY!

Chcielibyśmy, aby transmitowane video, które pomoże nam przeżywać ten szczególny czas Triduum, posiadało najwyższą jakość i było dostępne dla jak największej liczby osób - również tych, którzy nie są aż tak obyci z nowinkami technologicznymi i nie korzystają z Facebook’a.
Taką opcję daje nam portal YouTube.  Jednak, aby posiadać możliwość przeprowadzania transmisji na żywo, regulamin wymaga od nas posiadania minimum 1000 subskrypcji.
W związku z tym zwracamy się do was z prośbą o wsparcie: mamy dokładnie TYDZIEŃ, żeby zebrać brakujące subskrypcje!

Jak to zrobić?
Wystarczy wejść na kanał KSM Ciężkowice na YouTube

Czerwony przycisk Subskrybuj można znaleźć pod każdym filmem dodanym na naszym kanale.

Wspólnie na pewno nam się uda!
Gotów?"

Życzę wszystkim obfitości Bożych darów i wielu łask od Pana Jezusa Miłosiernego.

Z błogosławieństwem,

ks. mgr Mateusz Florek