Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

Podobny obraz 8 marca na zaproszenie Uczniowskiego Klubu Sportowego Cieszko działającego w ZSOiZ w Ciężkowicach, dziewczęta reprezentujące naszą szkołę wzięły udział w siatkarskim turnieju drużyn trzyosobowych. W rywalizacji udział wzięło sześć drużyn, które w pierwszej części zawodów zmagały się w dwóch grupach. Po fazie grupowej rozegrano spotkania finałowe, których stawką były kolejne miejsca w klasyfikacji końcowej. Nasza drużyna w swojej grupie zajęła drugie miejsce, które uprawniło ją do walki o trzecie miejsce w klasyfikacji końcowej. Uczennice naszej szkoły wykorzystały swoją szansę, pokonując starsze rywalki ze szkoły ponadgimnazjalnej,  sięgając po trzecie miejsce w turnieju.

Nasza drużyna swoje spotkania rozgrywała w składzie: Aleksandra Skrabska, Katarzyna Mastalska, Magdalena Wietecha oraz rezerwowa Justyna Gucwa.

Joanna Dziuban

08 marca 2019