Tydzień Uczniowskiej SuperMocy

Wiedza o mocnych stronach dodaje skrzydeł,

unosi, podnosi na duchu – powoduje, że mocno wierzymy w siebie

i dużo łatwiej pokonujemy własny strach i stres.

Joanna Gadomska

W październiku nasza szkoła przystąpiła do V edycji ogólnopolskiego projektu Tydzień Uczniowskiej SuperMocy, którego celem jest wsparcie uczniów w odkrywaniu ich talentów, predyspozycji i mocnych stron oraz budowanie poczucia własnej wartości i wzmacnianie własnego pozytywnego wizerunku, a równocześnie integracja zespołów rówieśniczych.

Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmiało: Zostań Królową / Królem swojego czasu.
W dniach 16-20 października wychowawcy organizowali zajęcia, warsztaty, gry i zabawy, podczas których uczniowie mieli szansę poznawać siebie oraz popracować nad mądrym zarządzaniem swoim czasem. Na podsumowanie tygodnia uczniowie mogli zasiąść na przygotowanych tronach króla i królowej czasu w samodzielnie wykonanych koronach.

Zapraszamy do obejrzenia pamiątkowych zdjęć.

Joanna Roczniak

05 listopada 2023