Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ciężkowicach
z Nagrodami Burmistrza

W Małopolskim Centrum Edukacji Ekologicznej odbyła się uroczysta gala wręczenia Nagród Burmistrza uczniom z całej Gminy Ciężkowice. Nagrody te przyznawane są po zakończeniu roku szkolnego w kilku kategoriach i są to nagrody pieniężne. Uczniowie naszej szkoły zostali nagrodzeni  we wszystkich kategoriach.

Stypendium naukowe I stopnia za osiągnięcie wysokich wyników w nauce (średnia 5,33 i wyższa oraz co najmniej bardzo dobre zachowanie) otrzymali: Łucja Dziuban, Stanisław Dziuban, Amelia Fryczek, Oliwia Galas, Milena Malinowska, Filip Szymański, Iga Zabawska, Klaudia Urban, Joanna Wilga, Lena Truchan-Szostek, Lena Padoł, Anna Ciepiela, Nadia Piątek, Zuzanna Rutka, Oliwia Stanuch, Jakub Szczudrawa, Daria Zabierowska, Milena Galas, Natalia Szymańska, Natalia Lorek, Patryk Waza.

Stypendium II stopnia (laureaci konkursów powiatowych) otrzymali: Aurelia Padoł za zdobycie II miejsca w Powiatowym Konkursie Historycznym Ojcowie Niepodległości

Stypendium artystyczne w kategorii indywidualnej otrzymali:

– Lena  Zięcina za zajęcie III miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Grafiki Komputerowej Święty Jan Paweł II – Radosne Oblicze.

– Izabela Trela za zajęcie I miejsca w XXX Festiwalu Papieskim 2023  Święty Jan Paweł II – Cywilizacja Życia, II miejsca w Przeglądzie Pieśni Patriotycznej Serce Nutą Ojczyzny oraz III miejsca w V Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Libiążu.

W kategorii artystycznej chór naszej szkoły otrzymał Nagrodę Specjalną Burmistrza Gminy Ciężkowice za osiągnięcia w roku szkolnym 2023/2024.

Stypendium sportowe w kategorii indywidualnej otrzymali:

– Viktoria Kosiarska za zajęcie I miejsca indywidualnie w Powiatowych Biegach Przełajowych.

Stypendium sportowe w kategorii drużynowej otrzymali:

– Aleksander Kosiarski, Krzysztof Gieracki, Mikołaj Bućko, Igor Lorek, Bartosz Szymański, Kacper Syrek, Kacper Śnieżek za zajęcie II Miejsca w Rejonowych Zawodach Trójboju Lekkoatletycznego oraz VII miejsca w Wojewódzkich Zawodach Trójboju Lekkoatletycznego;

– Maja Zych, Milena Mucha za zajęcie I miejsca w Rejonowych Zawodach Trójboju Lekkoatletycznego oraz I miejsca w Wojewódzkich Zawodach Trójboju Lekkoatletycznego;

– Zuzanna Kloc, Wiktoria Dziedzina, Daria Piotrowska, Lena Figas za zajęcie I miejsca w Powiatowych Zawodach Czwórboju Lekkoatletycznego, II miejsca w Rejonowych Zawodach Czwórboju Lekkoatletycznego.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy zdobytych nagród i życzymy dalszych sukcesów.

Michał Cieśla

21 czerwca 2024