24 czerwca 2026 roku w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2025/2026. Był to wyjątkowy dzień pełen wzruszeń, radości i wspomnień, który zgromadził dyrekcję, dzieci, nauczycieli oraz rodziców.
Najmłodsi przedszkolacy w przepięknych, wakacyjnych strojach zaprezentowali program artystyczny, podczas którego z radością powitali nadchodzące wakacje. Kolorowe występy, piosenki i wiersze wprowadziły wszystkich w wakacyjny nastrój. Dzieci pożegnały również swoich starszych kolegów i koleżanki z grupy „Sowy”, życząc im wielu sukcesów na dalszej drodze edukacji.
Szczególnie uroczysty charakter miało pożegnanie sześciolatków, którzy kończą swoją przedszkolną przygodę i już we wrześniu rozpoczną naukę w szkole. Dzieci z dumą i elegancją zatańczyły tradycyjnego poloneza, wzbudzając zachwyt oraz wzruszenie wśród zgromadzonych gości. Był to piękny symbol zakończenia ważnego etapu w ich życiu.
Na zakończenie uroczystości wszystkim absolwentom złożono serdeczne życzenia, rozwijania swoich talentów, zdobywania nowych przyjaźni oraz samych sukcesów na kolejnych etapach edukacji.
Wszystkim dzieciom życzymy natomiast słonecznych, bezpiecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji, wielu chwil spędzonych z rodziną oraz powrotu do przedszkola we wrześniu z uśmiechem i nową energią.
Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom oraz pracownikom przedszkola za wspólnie spędzony rok. Życzymy udanego wypoczynku i do zobaczenia po wakacjach!
Sylwia Zięba
Anna Gurgul
Skontaktuj się z nami
spciezkowice@ciezkowice.pl
tel. 14 6510040
ul. Tysiąclecia 12
33-190 Ciężkowice