Uroczystość Pasowania na Ucznia

Dnia 2 lutego 2021 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość Pasowania na Ucznia. Ze względu na sytuację epidemiologiczną w uroczystości wzięli udział tylko uczniowie klas pierwszych oraz Dyrektor Szkoły, Pani Zofia Tarasek.

W tym dniu dzieci zostały oficjalnie przyjęte do grona uczniów Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach. Pierwszoklasiści przygotowali program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Następnie złożyli ślubowanie. Ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Pasowania na ucznia dokonała Pani Dyrektor. Na koniec wszyscy uczniowie klasy pierwszej otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

Było to wyjątkowe wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci każdego pierwszoklasisty.

Wszystkim uczniom klasy pierwszej, w tak ważnym dla nich dniu, życzymy powodzenia w szkole, zapału do nauki, wiary we własne możliwości i wielu sukcesów.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia.

Alina Jurkiewicz

05 marca 2021