Wielkanoc

Niezależnie od tego, co przeżywa obecnie cały świat i każdy z nas osobna, to z wielką nadzieją oczekujemy słów, które zwiastują nam wielką radość, iż Chrystus prawdziwie zmartwychwstał.

Szanowna Dyrekcjo, czcigodne Grono Pedagogiczne, drodzy Rodzice

i Uczniowie Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach,

niespokojny czas, który nadal przeżywamy naznaczony niepewnością jutra, jest dla nas wszystkich dobrą okazją, aby jeszcze bardziej zbliżyć się do Pana Boga. Jest On sprawiedliwy, a nade wszystko miłosierny przez swoje chwalebne Zmartwychwstanie.

Życzymy Wam, by tajemnica Chrystusowej męki, którą już wnet będziemy rozważać, a z którą łączymy się przeżywając w dalszym ciągu pandemię, będzie dla nas umocnieniem na to, co jeszcze przed nami...

Niech Chrystus, który opuścił grób bezsensu i rezygnacji, będzie dla nas ostoją i niegasnącą nadzieją, że jeszcze kiedyś wszystko będzie dobrze.. módlmy się o tę łaskę, przeżywając nadchodzące święta wielkanocne.

Z darem modlitwy przed cudownym wizerunkiem Pana Jezusa Miłosiernego, Wasi duszpasterze.

25 marca 2021