31 stycznia 2021

W tym roku odbył się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Celem akcji było pozyskanie funduszy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

W niedzielę 31 stycznia 2021 r. uczniowie najstarszych klas naszej szkoły od samego rana kwestowali na terenie Ciężkowic.  Akcja przebiegała z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w czasie pandemii - uczniowie zachowywali dystans społeczny, mieli możliwość częstej dezynfekcji rąk, wyposażeni byli w maseczki.  Społeczność Ciężkowic, jak co roku, była hojna i szczodra, a nasi uczniowie zebrali pokaźne sumy.

Dziękujemy ofiarodawcom i wolontariuszom, na których można liczyć nawet w czasie epidemii.

Nasi uczniowie łącznie zebrali kwotę 3215,52 PLN.

W tym roku wolontariuszami byli:

Anna Zych, Szymon Dziuban, Patrycja Gomułka, Justyna Woźniak, Bartłomiej Kapałka, Gabriela Skrabska, Julia Kras, Natalia Skrobisz, Matylda Hołda, Natalia Baniak, Weronika Dziuban, Michał Bajorek.

Małgorzata Bajorek

Wolontariusze WOŚP