Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego

przy Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Ciężkowicach

Do Rady Samorządu Uczniowskiego mogli kandydować uczniowie z zachowaniem co najmniej bardzo dobrym, którzy wyróżniają się zdolnościami organizatorskimi, kreatywnością, przedsiębiorczością oraz wysoką kulturą osobistą. Kampania wyborcza, ze względu na stan epidemiczny, była nieco inna, skromniejsza. Uczniowie musieli się ograniczyć do rozwieszania plakatów i roznoszenia ulotek. Termin tegorocznych wyborów do Rady Samorządu Uczniowskiego ze względu na wycieczki szkolne nieco się przesunął. Wybory odbyły się w środę 06.10.2021r. Głosowali uczniowie klas od IV – VIII. Każdy uczeń mógł oddać 1 głos na wybranego kandydata. Frekwencja wyborcza wyniosła 96% . Wyniki wyborów przedstawiają się następująco:

Przewodniczący SU– Julia Dorota Szczerba klasa VIII c

Zastępca Przewodniczącego SU – Karolina Kras klasa VIII a

Sekretarz SU - Wiktor Stanuch klasa VII b

Skarbnik SU - Kacper Dziuban klasa VII a i Izabela Trela klasa IV a

Członkowie Samorządu: Klaudia Kanigowska klasa VI, Emilia Majcher klasa V b, Melania Zabawska klasa V a.

Gratulujemy zwycięzcom i liczymy na udaną współpracę.

Opiekunowie Samorządu uczniowskiego:

Małgorzata Bajorek, Michał Cieśla