Wybory do Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2018/2019

Wyniki wyborów prezentowały się następująco:
Zuzanna Gabor – 97 głosów -  Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego
Eliza Trela – 57 głosów – Zastępca Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego
Aleksandra Dziuban - 39 głosów - Sekretarz Samorządu Uczniowskiego
Wiktoria Majcher - 27 głosów – Skarbnik Samorządu Uczniowskiego.
3 października 2018r. odbyło się pierwsze zebranie nowego Zarządu Samorządu Uczniowskiego, na którym zatwierdzono nowy zarząd i powołano sekcję organizacyjną w składzie: Jakub Mirek klasa III c, Mateusz Gniadek klasa III c, Jakub Brotoń klasa III a, Fabian Hołda klasa VII b, Jakub Gaj klasa VII b, Karol Król klasa V b.
Celem zebrania było ustalenie zakresu pomocy w organizacji uroczystości szkolnych i dyskotek. Zaproponowano także inicjatywy, które przedstawione zostaną na posiedzeniu rady pedagogicznej.
Opiekunowie SU:
Małgorzata Bajorek, Michał Cieśla