Wycieczka do Pacanowa

Dnia 19 września klasy II a, II b, II a, III b wybrały się na wycieczkę do Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie. Jest to miejsce, gdzie w formie zabawy zwiedzający przenoszą się do krainy bajek i baśni. W programie wycieczki znalazły się wybuchowe warsztaty z ciekłym azotem, wystawa Bajkowy Świat, spektakl Mała Syrenka wraz z prelekcją o teatrze lalkowym oraz Kraina Soria Moria.

Dzieci brały udział w grach integracyjnych. Uczyły się, jak sprawnie funkcjonować w grupie, rozwiązywać konflikty, podejmować zbiorowe decyzje, szukać kompromisu oraz brać współodpowiedzialność za losy zadania.

Beata Bieniek

28 września 2023