Wyjazd do Energylandii

Dnia 21 maja 2024 r. uczniowie siódmej i ósmej klasy naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do największego parku rozrywki w Polsce – Energylandii.

Dla niektórych ósmoklasistów było to drugie podejście, ponieważ odwiedzili to miejsce jeszcze w pierwszej klasie. Pomimo upływu czasu Energylandia nadal zachwyca swoją ofertą i stale rozwijającą się infrastrukturą, dostarczając niezapomnianych wrażeń zarówno młodszym jak i starszym uczniom. Na miejscu uczniowie mieli okazję korzystać z różnorodnych atrakcji – od ekstremalnych rollercoasterów po interaktywne strefy tematyczne. Jednym z największych hitów była nowa kolejka Hyperion, która przyciągnęła najwięcej śmiałków z naszej grupy. Nie zabrakło też chwili wytchnienia przy bardziej spokojnych atrakcjach, takich jak liczne karuzele i kino 7D.

Pobyt w Energylandii – pełen radości, śmiechu i adrenaliny pozwolił na chwilę oderwać się od szkolnych obowiązków i na pewno na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów.

Magdalena Gabor

01 czerwca 2024