Wyniki szkolnego konkursu na logo

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych w naszej szkole w klasach IV – VIII został przeprowadzony konkurs, mający na celu wyłonienie najlepszego graficznego symbolu przedstawiającego integrację osób pełnosprawnych z niepełnosprawnymi.

Zwycięskie logo zostanie umieszczone na stronie naszej szkoły, a jego autor zostanie wyróżniony cenną nagrodą rzeczową. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy i małe, ale przydatne gadżety. Rozdanie nagród odbędzie się podczas spotkania kolędowego, 22 grudnia.

W ramach konkursu uczniowie wykonali 66 projektów zgodnych z wymaganiami zawartymi w regulaminie. Zwycięskie logo zostało wyłonione w drodze głosowania. Jego autorem jest Radosław Truchan z klasy IV a.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy wygranej, a wszystkim uczestnikom życzymy kreatywności w następnych projektach graficznych.

Joanna Roczniak

20 grudnia 2022