Skontaktuj się z nami

spciezkowice@ciezkowice.pl

tel. 14 6510040 

ul. Tysiąclecia 12

33-190 Ciężkowice

21 czerwca 2019

            Dnia 21 czerwca 2019 r. w Sali Obrad Urzędu Gminy Ciężkowice Burmistrz Gminy Ciężkowice, P. Zbigniew Jurkiewicz nagrodził najlepszych uczniów naszej szkoły, którzy w roku szkolnym 2018/2019 odnieśli znaczne sukcesy dydaktyczne, artystyczne i sportowe. Poniżej prezentujemy listę nagrodzonych wraz z osiągnięciami:

  1. Martyna Udała  (kl. III gimnazjum) -  laureatka Małopolskiego Konkursu Historycznego (opiekun dydaktyczny - P. Anna Średniawa); wysokie wyniki w nauce: średnia ocen  z obowiązkowych zajęć edukacyjnych na świadectwie ukończenia gimnazjum powyżej 5,25,  wysoki wynik z egzaminu gimnazjalnego –powyżej 90 %.
  2. Aleksandra Dziuban (kl. III gimnazjum)  - wysokie wyniki w nauce: średnia ocen  z obowiązkowych zajęć edukacyjnych na świadectwie ukończenia gimnazjum powyżej 5,25; finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego (opiekun dydaktyczny – P. Małgorzata Bajorek); finalistka etapu ogólnopolskiego XVIII edycji konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski; I miejsce w województwie małopolskim
     w XVIII edycji konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski (opiekun dydaktyczny – P. Małgorzata Bajorek); I miejsce w konkurencji test wiedzy w IV Międzypowiatowym Turnieju Sportowo – Profilaktycznym Młodzi i Bezpieczni;
    II miejsce drużynowo w IV Międzypowiatowym Turnieju Sportowo- Profilaktycznym Młodzi i Bezpieczni (opiekun dydaktyczny – P. Joanna Dziuban).
  3. Wiktoria Schabowska (kl. III gimnazjum) - wysokie wyniki w nauce: średnia ocen
     z obowiązkowych zajęć edukacyjnych na świadectwie ukończenia gimnazjum powyżej 5,25, wysoki wynik z egzaminu gimnazjalnego – powyżej 90 %; I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literackim Jan Paweł II – pasterz świata (opiekun dydaktyczny: P. Gabriela Schabowska); laureatka Regionalnego Konkursu Czytelniczego Czytam, znam, rozumiem (opiekun dydaktyczny: P. Ewa Kukułka);
    I miejsce w V Wojewódzkim Przeglądzie Pieśni Kresowej (opiekun dydaktyczny
     – P. Małgorzata Miłkowska); sukcesy artystyczne z chórem szkolnym.
  4. Alicja Wiatr (kl. III gimnazjum) – finalistka Małopolskiego Konkursu Historycznego (opiekun dydaktyczny - P. Anna Średniawa).
  5. Maria Miłkowska (kl. V) – laureatka Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie” (opiekun dydaktyczny- P. Małgorzata Miłkowska); sukcesy artystyczne z chórem szkolnym.
  6. Kacper Kamiński ( kl. III gimnazjum) - wysokie wyniki w nauce: średnia ocen
      z obowiązkowych zajęć edukacyjnych na świadectwie ukończenia gimnazjum powyżej 5,25;  finalista etapu ogólnopolskiego XVIII edycji konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski; I miejsce w województwie małopolskim w XVIII edycji konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski (opiekun dydaktyczny –
    P. Małgorzata Bajorek).
  7. Kaja Wojtaczka ( kl. III gimnazjum) - wysokie wyniki w nauce: średnia ocen
      z obowiązkowych zajęć edukacyjnych na świadectwie ukończenia gimnazjum powyżej 5,25;  finalistka etapu ogólnopolskiego XVIII edycji konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski; I miejsce w województwie małopolskim w XVIII edycji konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski (opiekun dydaktyczny –
    P. Małgorzata Bajorek); sukcesy artystyczne w chórze szkolnym.
  8. Mikołaj Zabawski (kl. VII) -  finalista etapu ogólnopolskiego XVIII edycji konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski; I miejsce w województwie małopolskim
    w XVIII edycji konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski (opiekun dydaktyczny – P. Małgorzata Bajorek).
  9. Eliza Trela ( kl. III gimnazjum) - wysokie wyniki w nauce: średnia ocen 
    z obowiązkowych zajęć edukacyjnych na świadectwie ukończenia gimnazjum powyżej 5,25; sukcesy artystyczne z chórem szkolnym.
  10. Jakub Brotoń (kl. III gimnazjum) - wysokie wyniki w nauce: średnia ocen ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych powyżej 5,25; II miejsce drużynowo
    w IV Międzypowiatowym Turnieju Sportowo – Profilaktycznym Młodzi i Bezpieczni
     w Gromniku (opiekun dydaktyczny- P. Joanna Dziuban).
  11. Sylwia Jamka (kl. III gimnazjum) - wysokie wyniki w nauce: średnia ocen  z obowiązkowych zajęć edukacyjnych na świadectwie ukończenia gimnazjum powyżej 5,25.
  12. Żaneta Gaj (kl. III gimnazjum) - wysokie wyniki w nauce: średnia ocen  z obowiązkowych zajęć edukacyjnych na świadectwie ukończenia gimnazjum powyżej 5,25.
  13. Kinga Kapałka (kl. VIII) - wysokie wyniki w nauce: średnia ocen z obowiązkowych zajęć edukacyjnych na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej powyżej 5,25.
  14. Sebastian Bryndal (kl. VII) - finalista Ogólnopolskiego Konkursu Potyczki Ekonomiczne (opiekun dydaktyczny - P. Katarzyna Hołda).
  15. Dawid Gogola (kl. VII) - finalista Ogólnopolskiego Konkursu Potyczki Ekonomiczne
    (opiekun dydaktyczny - P. Katarzyna Hołda).
  16. Adam Zięcina (kl. VII) - finalista Ogólnopolskiego Konkursu Potyczki Ekonomiczne
    (opiekun dydaktyczny - P. Katarzyna Hołda).
  17. Drużyna sportowa chłopców – Daniel Bawołek, Kacper Dziuban, Szymon Dziuban, Hubert Hołda, Bartłomiej Kapałka, Igor Kotul, Jakub Oślizło, Tomasz Postawa, Tymoteusz Skowron, Wiktor Stanuch - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
    w Tarnowie - finaliści Wojewódzkich Igrzysk Dzieci Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych chłopców w Nowym Targu (opiekunowie: P. Joanna Dziuban,
    P. Rafał Galas, P. Michał Cieśla).
  18. Chór NOLITE TIMERE Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Ciężkowicach pod batutą p. Małgorzaty Miłkowskiej w składzie: Natalia Bajorek, Daria Baniak, Natalia Baniak, Patrycja Baniak, Zuzanna Brotoń, Natalia Chrząszcz, Emilia Domek, Michał Drzewicz, Weronika Dziuban, Zuzanna Gabor, Mariola Gaj, Żaneta Gaj, Julia Gebert, Karolina Gniadek, Patrycja Gomułka, Oliwia Grygiel, Emilia Hołda, Gabriela Janas, Maja Jezierska, Kinga Kapałka, Karolina Kras, Wiktoria Majcher, Maria Miłkowska, Marcelina Osysko, Julia Rutka, Wiktoria Schabowska, Julia Szczerba, Eliza Trela, Aleksandra Tyka, Oliwia Uznańska, Olivia Wiśniewska, Kaja Wojtaczka, Nina Wojtaczka, Natalia Wojtanowicz, Justyna  Woźniak za reprezentowanie Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Ciężkowicach, sukcesy w konkursach na szczeblu powiatowym i wojewódzkim, uświetnianie śpiewem uroczystości szkolnych, gminnych i pozagminnych o charakterze patriotycznym i religijnym.

 

Gratulujemy naszym wspaniałym uczniom sukcesów i osiągnięć. Mamy nadzieję, że wiedza
 i doświadczenie zdobyte podczas szkolnej edukacji i zmagań konkursowych zaowocują na dalszym etapie kształcenia.

 

Foto

Anna Średniawa – wicedyrektor SP w Ciężkowicach

 

 

Wyróżnieni uczniowie naszej szkoły…

Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Ciężkowicach