Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/26 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ciężkowicach odbędzie się dn. 26 czerwca na sali gimnastycznej. Z uwagi na wysokie temperatury prognozowane w ostatnim tygodniu i konieczność pojawienia się na sali wszystkich uczniów pożegnanie ze szkołą zaplanowano z podziałem na 2 grupy:
o godzinie 8.00 – uczniowie klas 4-8
o godzinie 10.15 – uczniowie kl. 1-3.
Dowóz uczniów autobusem szkolnym na godzinę 8.00 (dwa autobusy)
7.30 – Przedmieście (I przystanek) + przedszkole
7.30 – Ostrusza (I przystanek od p. Kuzery) + przedszkole
Kąśna Dolna na godz. 8.00
Świetlica szkolna będzie funkcjonowała od godziny 6.45
Odwozy uczniów (jednym autobusem):
o godz. 11.10 – Ostrusza – Przedmieście (kl. 4-8)
o godz. 12.10 – Ostrusza – Przedmieście (kl.1-3)
o godz. 11.10 – Kąśna Dolna (kl. 4-8)
o godz. 12.10 – Kąśna Dolna (kl. 1-3)
Odwóz przedszkola (jednym autobusem):
13.10 – Ostrusza – Przedmieście
W czwartek o godz. 18.00 w Sanktuarium Pana Jezusa Miłosiernego w Ciężkowicach, odbędzie się Msza św. na zakończenie roku szkolnego, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów wraz z rodzicami.
Skontaktuj się z nami
spciezkowice@ciezkowice.pl
tel. 14 6510040
ul. Tysiąclecia 12
33-190 Ciężkowice