Zawody piłki koszykowej

Na przełomie listopada i grudnia w naszej gminie odbyły się zawody piłki koszykowej w dwóch kategoriach: Igrzyska Młodzieży Szkolnej (27 listopada) oraz Igrzyska Dzieci (1 grudnia). Nasza szkoła wystawiła swoje reprezentacje w obydwu kategoriach. Na zawodach 27 listopada, gdzie spotkały się roczniki z klas VII-VIII zarówno nasze dziewczęta jak i chłopcy zajęli czwarte miejsce. 1 grudnia rywalizowały roczniki z klas IV-VI. Obydwie reprezentacje uplasowały się na miejscu trzecim.

Naszą szkołę reprezentowali:

Grupa starsza:

Dziewczęta: Patrycja Bednarz, Weronika Zięba, Karolina Gąsior, Julia Tabiś, Karolina Szarek, Melania Zabawska, Justyna Osysko, Malwina Ablewicz, Lena Zięcina.

Chłopcy: Maksymilian Śliwa, Dominik Dziuban, Michał Bednarz, Ksawery Kachniarz, Marcel Wopiński, Nikodem Gut, Piotr Choczyński, Mateusz Dziuban, Jakub Gniadek

Grupa młodsza:

Dziewczęta: Wiktoria Dziedzina, Milena Galas, Ewelina Laska, Zuzanna Kloc, Natalia Szymańska, Nadia Piątek, Oliwia Stanuch, Lena Padoł, Zuzanna Majcher, Maja Bućko, Lena Figas, Viktoria Kosiarska.

Chłopcy: Hubert Popiela, Kamil Banaś, Błażej Gut, Filip Wszołek, Konrad Król, Eryk Nędza, Szymon Bacia, Szymon Bajorek, Filip Gomułka, Sergiusz Nowak, Tomasz Pasławski, Szymon Ligęza.

Michał Cieśla

04 grudnia 2023