Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ciężkowicach

Zdalne nauczanie

W związku z nowymi obostrzeniami i zaleceniami od 26 października 2020 r. do 8 listopada 2020 r. uczniowie klas IV - VIII przechodzą w tryb nauki zdalnej. Stacjonarnie odbywają się zajęcia dla uczniów klas I-III. 
Czas trwania zdalnej pracy określą dalsze zalecenia i rozporządzenia Premiera i Ministra Edukacji Narodowej.

Wszyscy nauczyciele i uczniowie pracują z wykorzystaniem aplikacji Teams w czasie rzeczywistym, wg planu lekcji. Podstawowym narzędziem komunikowania się nauczyciela z uczniami, przesyłania materiałów i informacji jest Teams oraz e-dziennik. Zadania domowe z wszystkich przedmiotów będą umieszczane w e-dzienniku – zakładka zadania domowe.
Wszystkich uczestników zajęć obowiązują zasady netykiety.

Uczniowie mogą korzystać z biblioteki szkolnej w wyznaczonych godzinach po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem bibliotekarzem przez aplikację Teams z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Kontakt z pedagogiem szkoły odbywać się będzie telefonicznie w godzinach pracy pedagoga. Świetlica szkolna dla klas I-III pracuje zgodnie z dotychczasowym planem.

 

Szczegółowe informacje oraz źródło grafiki:

https://www.gov.pl/web/koronawirus/zawieszamy-na-dwa-tygodnie-zajecia-stacjonarne-dla-uczniow-klas-iv-viii-szkoly-podstawowej-i-uczniow-szkol-ponadpodstawowych

24 października 2020
Źródło grafiki: http://fatamorgana26.blogspot.com/

Skontaktuj się z nami

spciezkowice@ciezkowice.pl

tel. 14 6510040 

ul. Tysiąclecia 12

33-190 Ciężkowice

@ SP Ciężkowice Edytor WebWave CMS