Zielona Szkoła Władysławowo

Termin: 27. 05. 2020 r.- 6. 06. 2020 r.

Władysławowo – miasteczko uchodzi za najlepsze nad polskim morzem. Plaża jest szeroka, bezpieczna i czysta a żółty piasek nie jest zanieczyszczony odłamkami roślinności, drzew czy kamieni. Prawie na całej długości plaży we Władysławowie morze ma dno jednolicie pokryte czyściutkim piaskiem. W samym miasteczku rozliczne atrakcje turystyczne, jest to miejsce gdzie nie można się nudzić.

Ośrodek Wypoczynkowy „Baltic Sport” - położony jest na malowniczym klifie z widokiem na morze, z którego można podziwiać wschody i zachody słońca. Posiadamy bezpośrednio zejście na plaże. Teren ośrodka to 3 hektarowy park krajobrazowy ogrodzony i ładnie zagospodarowany z basenem krytym, placem zabaw, boiskiem do siatkówki, piłki nożnej, koszykówki, mini golfem, miejscem do grilla i ogniskiem. W ośrodku znajdują się dwie sale gimnastyczne, salki dydaktyczne do prowadzenia zajęć. Oferujemy Państwu 300 miejsc noclegowych w trzech pawilonach, zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienką i TV, większość pokoi z balkonem, w obiekcie znajduje się stołówka na 150 miejsc gdzie serwujemy smaczne domowe posiłki.

CENA:  1280 ZŁ/OS

Cena zawiera:

•    Przejazd komfortowym autokarem;

•    Zakwaterowanie w pokojach z łazienkami – 8 noclegów;

•    Wyżywienie 4 x dziennie, w dniu przyjazdu obiadokolacja, w dniu wyjazdu śniadanie + suchy prowiant na drogę, 1 ognisko w czasie pobytu;

•    Dyskoteka, zabawy i konkursy z animatorami;

•    Korzystanie z zaplecza ośrodka, świetlice boiska, w czasie pobytu 2 x godzinny pobyt na basenie z ratownikiem;

•    Pielęgniarka na miejscu, lekarz na wezwanie;

•    Wycieczka na dojedzie - Malbork – zwiedzanie największej twierdzy krzyżackiej, imponującego zamku;

•    Wycieczka na powrocie – Płock – zwiedzanie miasta z przewodnikiem – Wzgórze Tumskie z Katedrą, Stare Miasto , kamienice, gotycka wieża, molo.

W czasie pobytu trzy wycieczki autokarowe: (w ramach obiadu prowiant na czas wycieczki)

o    Na Hel – spacer po miasteczku, wizyta w Fokarium oraz rejs statkiem po morzu;

o    Do Trójmiasta – Gdynia – wizyta w Centrum Experyment – pobyt w nowoczesnym multimedialnym centrum ukazującym zjawiska technologiczne oraz różnych zjawisk przyrodniczych, Sopot z wejściem na molo;

o    Kaszuby – wizyta w Centrum Edukacji Kaszub w Szymbarku – zapoznanie z kulturą, językiem, ciekawostkami regionu – najdłuższa deska kaszubska, dom na głowie, dom Kaszuba, Dom Sybiraka, największy fortepian, Dwór, kościółek oraz wizyta w Muzeum Hymnu Polskiego w Będominie;

•    Ubezpieczenie NNW;

•    Opłaty drogowe i parkingowe.

Biuro Podróży Odyseusz S.C.

28 września 2019