Zimowisko organizowane przez CETiW - 21-27 stycznia 2019 r.

Oferta dla wszystkich dzieci i młodzieży w wieku 7-18 lat!!!

Zakopane -  termin: 21-27 stycznia 2019 r.,

Willa Tatra, ul. Rybkówka 15,

cena: 849 zł brutto.

Organizator zapewnia - cena zawiera:

• całodobowe wyżywienie – 5 posiłków dziennie – śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja,

• zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym – pokoje 3, 4 osobowe,

• wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną (kierownicy, wychowawcy, instruktorzy),

• opiekę medyczną – pielęgniarka w ośrodku, lekarz na telefon,

• ubezpieczenie od następstw niebezpiecznych wypadków,

• atrakcyjny program zajęć kulturalno-oświatowych (jazda na nartach, jazda na łyżwach i sankach, zabawy w terenie, dyskoteki, karaoke, konkursy plastyczne i sportowe ognisko, pogadanki tematyczne: BHP, wychowanie fizyczne i uprawianie sportu, zdrowe żywienie) i wycieczek krajoznawczo-turystycznych – planowane wycieczki: Zakopane – Muzeum Tatrzańskie, Krupówki, Dolina Chochołowska, park wodny, Gorczański i Babiogórski Park Narodowy, Gubałówka, Dolina Kościeliska.

Uczestnicy zobowiązani są do przekazania organizatorowi wypełnionej karty uczestnika.

Należy zabrać również: ważną legitymację szkolną, strój kąpielowy, ciepłe obuwie zamienne, ręcznik, podstawowe kosmetyki, czapkę, szalik, rękawice, wskazana jest też kurtka zamienna.

Uczestnicy mają możliwość przekazania cennych rzeczy, np. telefon komórkowy, laptop, tablet, zegarek, pieniądze - kierownikowi kolonii, w celu umieszczenia ich w depozycie.

Rezerwacja miejsc:  Łukasz Jawny – tel.: 503 879 401, 501 583 699, e-mail: lukasz.jawny@gmail.com

08 stycznia 2019